Boska nails yellow bird- kolor, krycie i opinia

W ostatnim pudełko od Pure Beauty znalazł się lakier z firmy Boska Nails w przepięknym kolorze yellow bird 408. Jako że jestem ogromną hybrydomaniaczką, testuję wszystkie produkty które się znajdują w pudełkach. Nie inaczej jest tym razem- zapraszam na recenzję 


Produkt zamknięty jest w standardowym dla marki, czarnym opakowaniu ze złotymi napisami oraz znacznikiem koloru. Pojemność lakieru to 6 ml.

408 Yellow bird 


Kolor yellow bird jest kolorem trochę ciężkim do określenia- nazwa wskazuje nam, że jest to kolor żółty natomiast nie do końca. Faktycznie, są w nim żółte tony, ale zauważalna jest w nim również delikatna zieleń przez co cały kolor wydaje się być żółto- limonkowy. Jest bardzo wiosenny, ma w sobie coś z kolorów pastelowych ale jest nieco intensywniejszy. Kolor jest bardzo energetyzujący, jest wiosenny, naprawdę naprawdę przepiękny! Cudownie wygląda nałożony solo na całą płytkę paznokcia, ale też bardzo fajnie sprawdził mi się do wiosennych zdobień. 
Pędzelek którym nakładamy produkt jest frezowany i bardzo dobrze rozkłada produkt można nim dojechać do skórek bez zalewania ich a to jest bardzo ważne!

Kryje po dwóch/trzech cienkich warstwach i spokojnie utrzymuje się na paznokciach 2 tygodnie. 


Jestem nim absolutnie zachwycona! Myślę że sprawdzi się zarówno wiosną jak i latem 

Co sądzicie?

Post powstał w ramach stałej współpracy z Pure Beauty 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger