O mnie

Drogi Czytelniku, witaj na moim blogu!
Cieszę się że jesteś tutaj i doceniam Twoją obecność.
To dla Ciebie ten blog się rozwija, a ja staram się by ten proces nadal trwał.
Ewoluujemy razem i razem go tworzymy.Nazywam się Karolina,  ale wolę gdy mówi się do mnie Karo. Pochodzę z okolic Rzeszowa i absolutnie kocham moje rejony. Blogować zaczęłam jeszcze kiedy byłam w liceum, niestety tamten blog nie przetrwał i został przeze mnie usunięty (a teraz troszkę żałuję). Obecną stronę prowadzę od 2015 roku czyli już 5 lat!
Skąd w ogóle pomysł na wydzielenie swojego małego kawałka internetu? Od zawsze interesowałam się kosmetykami i ich działaniem. Dodatkowo są wdzięcznym tematem do zdjęć, a fotografia to moja pasja. Z czasem postanowiłam dzielić się swoimi przemyśleniami na tematy kosmetyczne i nie tylko. Znajdziecie tutaj recenzje, polecenia, tutoriale paznokciowe. Paznokcie i zdobienia to coś czym mogłabym się zajmować całymi dniami i żałuje że mam na to tak mało czasu. Jestem wielką fanka kryminałów Agathy Christie i Harrego Pottera, kocham kawę i herbatę a gdy tylko mogę staram się zwiedzić jakieś nowe miejsce. Na Instagramie (Klik!) staram się pokazać trochę codziennego, nieidealnego życia- zwłaszcza na InstaStory.

Znajdziesz tutaj najróżniejsze przeróżności zaserwowane i podane najładniej jak potrafię.


Chciałbyś mi coś napisać, zapytać, powiedzieć? Zapraszam do kontaktu ze mną. Więcej o kontakcie dowiesz się w zakładce Kontakt ( Klik! )


A i jeszcze jedno:

Zdjęcia i treści, o ile nie są podpisane, są mojego autorstwa. Zabraniam więc kopiowania (czyt. kradzieży) bez mojej wiedzy i zgody, zdjęć oraz tekstów.

A wystarczy napisać na maila którego znajdziesz w zakładce Kontakt.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger