Szybkie, jesienne zdobienia ze spider gel


Zdobienia na paznokciach to coś co uwielbiam robić. Odkąd pamiętam zmalowywałam jakieś drobne wzorki jako nastolatka, tradycyjnymi lakierami kupionym po 3zł.  Zmieniające się pory roku są szczególną inspiracją, kocham tworzyć takie sezonowe wzorki. Te które chcę Wam dziś pokazać wykonałam za pomoc spider gel z firmy Victoria Vynn w kolorze złotym oraz czarnym. Dodatkowo posiłkowałam się sondą i cieniutkim pędzelkiem.

Spider gel to bardzo gęsta, ciągnąca się masa za pomocą której możemy bardzo łatwo stworzyć zdobienie. Wystarczy zaczepić o coś masę i rozciągać. Warto chwilę się pobawić, ale gwarantuję że jest to dziecinnie proste. Im bardziej rozciągamy, tym cieńsze linie nam wychodzą.

Zdobienia zaprezentowane w tym wpisie są moją pierwsza próbą pracy z produktem, dlatego nie wszystko jest takie jak być powinno/jakbym tego chciała. Na końcu wpisu pokaże Wam zdobienie które zdecydowałam na szybko zrobić na swoich paznokciach.
Zaczynamy!

Cały wzornik wykonany jest w klimacie jesiennym, mam nadzieję że coś Was zainspiruje.Zdobienia zaczęłam od najprostszych z możliwych linii. Chciałam poznać produkt, jego konsystencję oraz nauczyć się z nim pracy. Do rozciągania używałam wykałaczek.


Następnie pokusiłam się o nieco bardziej wymyślne wzorki, ale nadal bardzo proste i szybkie. Domalowywałam kółka, listki, gałązki oraz kropki. Spider gel to naprawdę wdzięczna masa do pracy. Szybko się nią pracuje, łatwo wykonać proste, cienie linie, lub takie zakrzywione do kąta prostego


Z każdym zdobieniem było coraz łatwiej, wzorki wychodziły mi coraz lepiej. Przyznam Wam, że sama nie sądziłam że tak szybko i sprawnie pójdą mi te zdobienia, Na początku myślałam że ten wzornik będzie takim próbnikiem, czymś do nauki. Uważam że wyszło na tyle fajnie, że postanowiłam się z Wami podzielić moim dziełem.

A teraz czas na ostatni wzorek, opublikowany już na instagramie. Staram się tam wrzucać regularnie swoje aktualne paznokcie, więc koniecznie tam zajrzyjcie.Wyświetl ten post na Instagramie.

🍁AUTUMN NAILS 🍁 Przedstawiam Wam jedną z moich jesiennych propozycji na paznokcie. Uwielbiam proste i szybkie zdobienia, do tego użyłam spider gel, kilka machanięć i gotowe! 😎Tak bardzo mi się spodobała praca z tym cudem że przygotowuję wpis na bloga z prostymi i szybkimi, zdobieniami na jesień. Opublikuje w najbliższych dniach ☺️ znacie spider gel? Podzielcie się proszę w komentarzach Waszymi propozycjami na jesień, oraz tym co macie teraz na swoich paznokciach ✨ ____________________ #beautyloverblog #nailsinspiration #nailsblogger #autumnnails #hybrydy #manicurekombinowany #stylizacjapaznokci #hybridnails #polskiepaznokcie #burgundynails #longnails #helloautumn #octobernails #manicurehybrydowy #hybridmanicure #hybrydanails #wzorkinapaznokcie #paznokcioweinspiracje #jesiennepaznokcie #hybrydowelove #darknails #autumnmood #instapaznokcie #autumn2019
Post udostępniony przez Karolina Kruk (@beauty_lover_blog)


Koniecznie napiszcie które zdobienie podoba się Wam najbardziej, które Was zainspirowało! A możecie chcielibyście obejrzeć jakiś tutorial krok po kroku?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger