Hi Dreams- nowa kolekcja od Hi HybridW piątek miałam przyjemność uczestniczyć w prapremierze nowej kolekcji Hi Hybrid, co mogliście oczywiście obejrzeć na moim InstaStory.
Przyznam Wam szczerze że nie miałam pojęcia jaka kolekcja będzie zaprezentowana, oraz czego mogę się spodziewać. To co zobaczyłam przeszło moje najśmielsze oczekiwania! Kolekcja Hi Dreams jest totalnie magiczna!

Całość składa się z 6 kolorów z efektem nie tyle co brokatu, a nieregularnych, małych kawałków pociętej drobno folii, zatopionych w transparentnym, gęstym, kolorze bazowym. Według mnie najlepiej wyglądają na kolorze czarnym (np. Black Graphite #415), ale dają radę też na białym, oraz każdym innym kolorze zbliżonym do koloru efektu który nałożymy. Obecnie mam #502 na bordowej bazie i wygląda to na prawdę fajnie.
Dream of...


Każdy z sześciu kolorów, oprócz numerka, ma również nazwę. 

#501 Dream of Beauty- ciemnogranatowe drobiny, opalizujące lekko na zieleń, z domieszką fioletu i złota. To marzenie o pięknie przywodzi mi na myśl, długą suknię wieczorową w kolorze czerni, opalizującą na właśnie takie kolory. 

#502 Dream of Love- marzenie o miłości w kolorze różowych drobin, z poświatą złota. Gdzieniegdzie można dostrzec nieliczne, zielone mikro-drobinki, przebijające się przez te większe- różowe

#503 Dream of Joy- kolor pozornie podobny do powyższego- jedynie pozornie. Zawiera różowe drobiny, złote oraz zielone które opalizują na różne odcienie zieleni oraz złota. To połączenie jest dla mnie niecodzienne- nigdy nie wpadałbym na pomysł połączeniu różu z opalizującą zielenią. , ale ten pomysł bardzo mi się podoba
#504 Dream of Fame- No i jak mamy fame, to musi być złoto. To jest czyste, bez domieszek innych drobin- pięknie opalizujące na miedziany kolor. Przywodzi mi na myśl jesienne liście

#505 Dream of Fortune- fortuna, bogactwo, pieniądze- to musi być zieleń. Nasycone drobiny opalizują na różne odcienie zieleni, a gdzieniegdzie przebija się złoto z delikatną niebieską poświatą. 

#506 Dream of Travel- zataczamy trochę koło- niebieskie drobiny w błękitnym odcieniu, z domieszką zieleni- na czerni wyglądają na ciemniejsze, jednak ich barwa, błękitny i lazurowy odcień kojarzą mi się z Malediwami, kolorem wody i nieba. Matt


To co jest fajne w tych lakierach to to że przypominają trochę efekty pyłków nakładanych na top no wipe, ale bez brudzenia się dookoła. 

Nie przypuszczałam że takie błyszczące kolory będą dobrze wyglądać w matowym wykończeniu- co za zdziwienie! Matowy top wydobywa tę drugorzędową poświatę, robi je nieco stonowanymi, ale nie odbiera ich opalizujących zdolności. Wciąż zdają się posiadać ten błysk, magię. No coś cudownego! 


Mam już kilka pomysłów na zdobienia z wykorzystaniem tych efektów, na pewno pokażę Wam je już niedługo!

Co sądzicie o całej kolekcji Hi Dreams? Skusicie się na coś? Pochwalcie się w komentarzach. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger