NeoNail Sexy Red-idealna czerwień?
Jestem ogromną hybrydomaniaczką. Bardzo lubię mieć zdobione mani, które wykonuję sobie sama, w zaciszu domowym. Obecność lakierów hybrydowych w pudełkach zawsze mnie cieszy, a sam lakier jest dla mnie idealnym prezentem. 

W kalendarzu adwentowym od Pure Beauty znalazłam przepiękną klasyczną czerwień od NeoNail- Sexy Red. Spójrzcie jak pięknie się prezentuje!

NeoNail Sexy Red Jak już wspomniałam, ta czerwień to Sexy Red od NeoNail. Zamknięta jest w klasycznej dla marki, czarnej buteleczce. Pędzelek jest płaski, szeroki i zaokrąglony dzięki czemu idealnie można nim dojechać do skórek bez zalewania ich, a dodatkowo wystarczą dwa pociągnięcia by pokryć całą płytkę paznokcia. Lakier określiłabym jako średnio gęsty. Co przez to rozumiem? Dobrze się się rozprowadza, nie rozlewa się na skórki, nie ścieka z paznokci, ale jednocześnie bardzo łatwo jest go równomiernie rozprowadzić bez tworzenia nierówności. 
Spójrzcie tylko na ten piękny czerwony żywy kolor. Uważam że nazwa lakieru Sexy Red jest idealnie trafiona. Ten kolor to klasyczna, elegancka czerwień bez żadnych podtonów. Jest idealna na przeróżne okazje kiedy potrzebujemy czegoś eleganckiego, ale z delikatnym pazurem.
Bardzo lubię wykonywać tym kolorem cały manicure, jak i delikatne zdobienie które możecie śledzić na moim Instagramie. Lakier bardzo dobrze się utrzymuje i nie odpryskuje w trakcie noszenia

Zarówno w błyszczącym wykończeniu jak i matowym prezentuje się znakomicie!

Jestem nim naprawdę zachwycona i jest to przepiękny kolor w który na pewno warto się zaopatrzyć jeżeli jesteście miłośniczkami hybrydy oraz klasyczny czerwieni na paznokciach


Kto z Was go ma w swojej kolekcji? 

Post powstał w ramach stałej współpracy z Pure Beauty 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger