SOAP FRIENDS KREM DO RĄK Z MASŁEM SHEA, Cactus & Lychee- Limitowany box Hushaaabye #4 od Pure Beauty

 Krem do rąk to tak naprawdę must have pielęgnacji dłoni. Nawet jeśli nie używamy go codziennie, to warto mieć go pod ręką- w torebce czy na szafce nocnej. Wiele razy zdarzyło mi się, że akurat wtedy kiedy nie miałam kremu do rąk, zrobiły się największej zadziorki, skórki odstawały a dłonie aż piekły od spierzchnięcia!


W limitowanym boxie Hushaaabye #4 od Pure Beauty znalazłam świetny produkt! Krem do rąk od Soap Friends, z 20% masłem shea.

SOAP FRIENDS KREM DO RĄK Z MASŁEM SHEA, Cactus & LycheeKrem jest w aluminiowej tubce i jest to bardzo gęsta pasta! Zaskoczyło mnie to, a w sumie nie powinno- on przecież oparty jest na maśle shea- mamy go tutaj 20%!

Zapach jest świeży, nieco egzotyczny i bardzo oryginalny. Przypadł mi do gustu, a na skórze dłoni utrzymuje się naprawdę długo!
Zobaczcie jaka to gęsta pasta! Produkt jest niesamowicie gęsty, treściwy i wystarczy niewiele aby móc pokryć całe dłonie ochronną warstwą.  Najczęściej używam go na noc, ponieważ potrzebuje chwili aby się wchłonąć i pozostawia delikatny film na skórze.

Co kryje skład?Skład jest fajny, odżywczy. Niewątpliwie tutaj pierwsze skrzypce gra 20% masło shea. Mamy tu jeszcze kilka fajnych, nawilżających dodatków, dzięki czemu krem jest bardzo skuteczny już po pierwszym użyciu!


Przyznam Wam, że czasem używam go... na włosy! Kiedy są mocno spuszone i chce szybkiego wygładzenia- ten produkt świetnie sprawdza się również w tej roli!Krem jest dość spory, bo aż 80ml i niesamowicie wydajny! 

Pozostawia skórę miękką, nawilżoną i świetnie wygładza suche skórki. 


Co o nim sądzcie?


*produkt otrzymałam w ramach współpracy z Pure Beauty- z całego serca dziękuję za możliwość testowania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger