ARGANOVE CZARNE MYDŁO Z OLEJEM EUKALIPTUSOWYM SAVON NOIR- Pure Beauty Hushaaabye #4

 


Jestem ogromną fanką czarnego mydła. Świetnie działa na moją skórę i jest wszechstronne. W boxie z limitowanej edycji Hushaaabye #4 od Pure Beauty znalazło się czarne mydło od Arganove- sprawdziłam ten produkt!


ARGANOVE CZARNE MYDŁO Z OLEJEM EUKALIPTUSOWYM SAVON NOIR


Czarne mydło od Arganove to produkt do mycia i do golenia. Zamknięte jest w słoiczku, z którego łatwo je wydobyć, ponieważ jest bardzo bardzo gęste. 

Wytwarzane jest z oliwy z oliwek i oleju oliwnego. Dobrze oczyszcza, usuwa martw naskórek, normalizuje wydzielanie sebum, zwęża pory i zwalcza niedoskonałości. Sporo tego prawda? 
To produkt bardzo wydajny. Wystarczy nabrać go bardzo niewiele, aby wytworzyło gęstą pianę. 

Zdarza mi się użyć go do ciała oraz do twarzy bo bardzo dobrze myje, ale nie wysusza i nie ściąga skóry. Kiedyś używałam też czarnego mydła do mycia skóry głowy, ale w przypadku tego produktu nie sprawdzałam bo producent nic o tym nie pisze.

Skład to dokładnie to, o czym pisze producent- oliwki i olej oliwny, z odrobiną wody i konserwantu. Zapach jest naturalny, nie mamy tu sztucznej kompozycji ani żadnych dodatków.Czarny mydło od Arganove  super sprawdzi się jako pasta do golenia! Wytwarza gęstą pianę która nie spływa, daje dobry poślizg, a do tego działa kojąco i antybakteryjnie. 

Producent rekomenduje je również do wykonywania peelingu w połączeniu z rękawicą Kessa, ale ja nie mam, więc nie próbowałam


Bardzo lubię ten produkt, zwłaszcza na podróże! Jest wszechstronny, wydajny, zajmuje niewiele miejsca i świetnie działa na moją skórę


Czy znacie ten produkt od Arganove? Jeśli nie, to koniecznie spróbujcie!


*box dostałam w ramach współpracy z Pure Beauty- za możliwość testowania serdecznie dziękuję!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger