BodyBoom- Mleczko do ciała AntiCellulite- limitowany box Hushaaabye #4 od Pure Beauty

 Jeśli jesteście ze mną trochę dłużej, na pewno wiecie, że produkt do ciała musi być dla mnie maksymalnie lekki i szybko się wchłaniać. Bardzo nie lubię lepkości i takiego tłustego uczucia na skórze. Kiedy w limitowanym boxie od Hushaaabye #4 od Pure Beauty zobaczyłam produkt od BodyBoom bardzo mnie zaciekawił- między innymi dzięki ciekawej aplikacjiBodyBoom- Mleczko do ciała antycellulitoweNie wiem jak Wy, ale ja jeszcze nigdy nie widziałam takie aplikatora w mleczku do ciała. Ogromnie zaciekawiło mnie to rozwiązanie i pomyślałam, że to nie może być ciężki i gęsty produkt, skoro ma taki spray. Miałam rację!


Sam aplikator jest bardzo wygodny, ma blokadę dzięki czemu można go zabrać w podróż i nic nam się nie wyleje. Przyznam, że dla mnie to bardzo wygodna forma. Codziennie wieczorem, na oczyszczoną skórę psikam sobie na ciało, a następnie wmasowuję. Uważam, że dzięki temu produkt jest też bardzo wydajny! 


Bardzo bogaty składAplikacja aplikacją, ale spójrzmy co kryje się w składzie. A jest na co patrzeć!

W zasadzie cały skład jest wypełniony olejami i ekstraktami. Mamy tutaj bardzo dobrze połączone emolienty z humektantami, dzięki czemu produkt nawilża i zatrzymuje to nawilżenie w skórze. 

Całą formulacja jest skomponowana w taki sposób, by było max składników, przy jednocześnie lekkiej konsystencji. Brawo BodyBoom!

Miałam kiedyś z tej serii suchy olejek do ciała i on również okazał się hitem.
Zapach produktu jest bardzo orzeźwiający i cytrusowy. Nic dziwnego! W składzie mamy guaranę, kawę i cytrynę- to combo nie tylko zapachowe, ale też i antycellulitowe. 

Bardzo podoba mi się, że po użyciu mleczko szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy, ale jednocześnie skóra jest gładka i bardzo przyjemna w dotyku. 

Z czasem można zauważyć poprawę jędrności i gładkości skóry, a to wpływa na widoczność cellulitu! Jestem bardzo zadowolona z tego efektu i myślę, że w połączeniu ze szczotkowaniem ciała to będzie prawdziwe WOW!
Produkt oceniam na super komfortowy i skuteczny! To bardzo lekkie mleczko od BodyBoom które idealne będzie na lato, bo nie pozostawia tłustej i lepiącej warstwy, a działa świetnie!


Co sądzicie o tym mleczku? Kto z Was je testował?


*Produkt dostałam w ramach współpracy z Pure Beauty- z całego serca dziękuję za możliwość testowania

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger