Perfekcyjne kredki do ust od Lovely
Pomalowane usta to atut każdej kobiety. Ten jeden wyraźny akcent na twarzy kobiety potrafi zdziałać cuda! Uwielbiam szminki i wszelkie produkty do ust (mam ich zdecydowanie zbyt dużo i nie mogę się zdecydować "która dziś?" ).
Dziś chciałabym Wam zaprezentować kredkę do ust od Lovely- posiadam ją w dwóch kolorach.

Kredki pochodzą z serii Perfect Line od Lovely i są dostępne w trzech kolorach i kosztują grosze... na promocji zapłaciłam około 3 zł za jedną. Rysik jest na prawdę miękki! Dobrze się nim operuje. Nie drapie, ale też i nie rozciapuje się na ustach. Łatwo zakreślić kontur ust, a nawet i pokombinować z optycznym powiększaniem. 


Kolorki jakie posiadam to 1 i 2, niestety nie spotkałam 3 w swoim Rossmannie.
1 jest idealna do matowej 08 od Golden Rose w kredce. Zazwyczaj gdy się nią malowałam to musiałam uważać, ponieważ jest to bardzo gruba kredka. Dzięki temu produktami wyeliminowałam ten problem.

Nr 1 to przepiękny, brudny róż, natomiast nr 2 jest nieco mocniejszy. Używam jej do fuksji od Bell.
Jak już wspominałam, kredki łatwo rozprowadzają się na ustach, nie drapią i dobrze współpracują. Niestety jeśli chodzi o struganie jest nieco ciężej. Jeśli z tym przesadzimy może się rozsmarować na strugaczce i ciężko to wyczyścić, ponieważ są na prawdę dobrze napigmentowane. Jednak jest to kwestia wprawy, zdarzyło mi się to tylko raz.

Przyznam się, że zdarzyło mi się nakładać samą kredkę, na całe usta i wyglądało to na prawdę dobrze, a przy tym dawało super matowe wykończenie.

Jakie są wasze ulubione kredki?
Karo

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger