CeraVe i wakacyjna walizka kosmetyczna


 Wakacje w pełni, a co za tym idzie- szykujemy się na wyjazdy i urlopy. Zawsze mam problem co i ile spakować- raz wezmę za dużo, innym razem za mało. Produkty CeraVe już kilkukrotnie przewijały się zarówno na moim blogu jak i na Instagramie- pokochałam je od pierwszego użycia!


Niezmiernie ucieszyła mnie walizka kosmetyczna z produktami przygotowana przez CeraVe oraz Pure Beauty. Co się w niej znalazło?

@ceravepolska #summerupyourbody #cerave #skincare #bodycare #ceravepoland

CeraVe Najwilżająca emulsja do mycia

Dobrze znany mi produkt i pierwszy jaki testowałam! To emulsja do oczyszczania cery, która jest delikatna i skuteczna jednocześnie. Świetna na wyjazdy, kiedy potrzebujemy czegoś co zastąpi nam dwa etapy oczyszczania! Bardzo się cieszę z tej mini wersji która zamieszka w mojej kosmetyczce wyjazdowej. Mamy tutaj technologię MVE, a w składzie kwas hialuronowy i aż trzy rodzaje ceramidów! Super oczyszczenie, bez naruszania BHL. Ja stosuję do twarzy, ale do ciała śmiało tez można.


CeraVe Nawilżający pieniący się olejek do mycia

Czuję ogromną ekscytację gdy patrzę na ten produkt! Kocham formuły olejkowe, które zamieniają się w piankę. Ważne jest dla mnie to, że produkt można stosować już od pierwszego miesiąca życia, więc zabierzemy tylko ten olejek na wyjazd. Przeznaczony do skóry suchej, a w składzie same cudowności! Kwas hialuronowy, trzy rodzaje ceramidów, trójglicerydy i skwalan. Według obietnic- nie powinien pozostawiać tłustego filmu na skórze


CeraVe Nawilżający balsam do skóry suchej i bardzo suchej

Duże, rodzinne opakowanie balsamu to coś co zawsze się przyda! Balsamu można używać zarówno do twarzy jak i do ciała, a w składzie znajdziemy już wyżej wymienione ceramidy i kwas hialuronowy. Świetny produkt do odbudowy i wspomagania BHL. Posiada bogatą konsystencję która szybko się wchłania i nie jest tłusta i lepiąca. W walizce znalazła się miniaturka którą zabieramy na wakacje

CeraVe Nawilżająca emulsja w kwasem hialuronowym

To chyba najbardziej klasyczny produkt od CeraVe! To produkt o lekkiej konsystencji i bogatym składzie. Świetnie nawilża i koi, a cera pozostaje miękka i bez podrażnień! W składzie klasyki- kwas hialuronowy, oraz trzy rodzaje ceramidów. 
Jeśli tylko borykacie się z zaburzoną barierą hydrolipidową- koniecznie sięgnijcie po ten produkt


Jak Wam podoba się ta wakacyjna walizka CeraVe i Pure Beauty?

Post powstał w ramach stałej współpracy z Pure Beauty

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger