SHECARE LABORATORIES SYNBIOTYCZNY TONIK ESENCJA REWITALIZUJĄCO NAWILŻAJĄCY

Tonik to świetny produkt którym możemy przemycić do pielęgnacji dodatkowe substancje odżywcze i nawilżające. Czasem też tonik o bogatym składzie służy mi za lekkie serum.  Jak jest z produktem She Care?

Tonik który znalazł się w ostatnim boxie od Pure Beauty jest produktem wartym uwagi, zapraszam na recenzje 

SHECARE LABORATORIES SYNBIOTYCZNY TONIK ESENCJA REWITALIZUJĄCO NAWILŻAJĄCY

Kiedyś toniki pełniły rolę produktu, który miał wyrównać pH skóry. Wynikało to z tego, że w produktach myjących były zawarte mocne detergenty naruszające pH i BHL. Obecnie mamy tak delikatne produkty, że nie ma potrzeby wyrównywania pH. Ale tonik i tak warto mieć w swojej rutynie pielęgnacyjnej!
Synbiotyczny tonik od SheCare laboratories to produkt o bogatym składzie, który stosować można nie tylko jako tonizacja, ale również jako esencja/ lekkie serum, czy też lekki krem pod SPF!

Co kryje skład?

Jak już wspomniałam, skład jest ciekawy i bogaty. Mamy tutaj alge niebieską, kombuche (kocham ten składnik w pielęgnacji!), kompleks tauryny oraz argininy, probiotyki oraz prebiotyki, betainę, masło shea, skwalan... No sporo i ciekawie!

Produkt ma średnio gęstą konsystencję, w zależności od tego czy wstrząśniemy opakowaniem czy nie. Jest mleczno-biały, o orzeźwiającym zapachu. Opakowanie bardzo wygodne, bez problemu można wrzucić do torby podróżnej i nie powinno się samo otworzyć. 
Ja ten produkt nakładam na dłonie, następnie bezpośrednio na twarz, nie używam wacika
Pokochałam ten produkt od pierwszego użycia... Konsystencja nie zbyt wodnista, nie spływa z dłoni. Po chwili od wklepania nie lepi się i można śmiało nakładać inne produkty. 
Cera po użyciu tego synbiotycznego toniku jest bardzo mocno nawilżona, a jego skład idealnie o tym świadczy. Rano, jest miękka i ma cudowne, zdrowe glow, a jednocześnie zaczerwienienia zostają ukojone. 
To dobry produkt na wyjazdy, ponieważ uratuje cerę przed podrażnieniami, zastąpi nam tonik, esencję/serum, a w przypadku cery tłustej, można zastąpić nim krem! 
Zrobił na mnie ogromne wrażenie, to jeden z lepszych produktów, który pomógł mojej barierze hydrolipidowej wrócić do równowagi w bardzo szybkim czasie. 

Znacie ten produkt? A może lubicie coś innego od SheCare?

Post powstał w ramach stałej współpracy z Pure Beauty 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger