KOKIE PROFESSIONAL KISSABLE LIQUID LIPSTICK- On Fire

 


Urodzinowy box od Pure Beauty zaskoczył mnie obecnością matowej, płynnej pomadki od Kokie Professional. Jak wiecie, kocham produkty do ust, a więc zapraszam na recenzję!

KOKIE PROFESSIONAL KISSABLE LIQUID LIPSTICK
Pomadka od Kokie która znalazła się w boxie Birthday od Pure Beauty to produkt w płynie, zamknięty w raczej standardowym dla tego typu produktów. Sam aplikator jest wygodny i dość precyzyjny, dzięki czemu można pomalować usta bez konturówki (ale raczej wprawną ręką), lub wykonać poprawki.
Pomadka jaką otrzymałam to kolor On Fire 828- piękna, płomienna czerwień która fajnie sprawdziła się do świątecznych i sylwestrowych stylizacji. Ma w sobie zdecydowanie ciepłe nuty. 

Kissable Liquid Lipstick zachwyciła mnie swoją kremową formułą, dzięki której tak komfortowo się nakłada! 
Pierwsza warstwa kryje delikatnie za słabo jeśli nałożymy ultra cienko- ja lubię nałożyć dwie, bardzo bardzo cienkie warstwy szminki, aby pigment był odpowiedni, ale bez skorupy. 
Zastyga w kilka minut do takiego satynowego matu- nie jest sucha, nie tworzy nieprzyjemnej pękającej warstwy. Ważne jest też to, że nie wysusza ust i nie podkreśla suchych skórek

Świetnie się u mnie sprawdziła! Jest trwała, nie pęka i nie kruszy się. "Zjada" się równomiernie i można spokojnie ją dołożyć bez zmywania całości. 
To jedna z lepszych, komfortowych czerwonych pomadek jakie mam! 
Kto z Was testował produkty tej marki?

Produkt otrzymałam w ramach stałej współpracy z Pure Beauty


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger