Isadora 10 Sec High Impact Volume Mascara- 32 Sage Green

 


Każdego dnia kalendarz adwenty od Pure Beauty zaskakiwał mnie produktem. Nie inaczej było kiedy w jednym z okienek znalazłam tusz od IsaDora w zaskakującym, zielonym kolorze!

IsaDora10 Sec High Impact Volume MascaraTusz który otrzymałam ma piękny kolor zgaszonej zieleni- jest to 32 Sage Green. Kolor niesamowicie przypadł mi do gustu- kocham wszystko co zielone! Spójrzcie, faktycznie to kolor szałwiProducent deklaruje, że produkt w 10 sekund jest w stanie dodać objętości rzęsom- jak jest na prawdę? To zależy od rzęs! Moje wymagały nieco dłuższego wpracowania produktu, ale nadal aplikacja była błyskawiczna. Dodam tylko, że moje rzęsy są rzadkie, cienkie i krótkie

Opakowanie jest czerwone, eleganckie i dość ciężkie. Szczoteczka klasyczna, profilowana i bardzo wygodna! Ja jestem fanką takich mascar, ponieważ świetnie wyłapują krótkie i cienkie rzęsy

Tusz 10 Sec High Impact Volume Mascara nakłada się bardzo szybko i wygodnie, kolor jest intensywny i widoczny na rzęsach- spokojnie można też dokładać warstwy a rzęsy się nie zlepią.
Faktycznie dodaje objętości i wydłużenia, a rzęsy wyglądają na grubsze i gęstsze. W trakcie noszenia nie osypuje się i nie kruszy, nie odbija się też na powiece. 

To taki energetyczny kolor który pięknie sprawdzi się latem! Teraz z przyjemnością nosiłam go na dolnych rzęsach. Tworzył ciekawą oprawę oka, wraz z połączeniem czarnego tuszu na górnych rzęsach.

To produkt wodoodporny, więc jego zmycie wymaga nieco pracy i delikatności z naszej strony. Dobrze użyć olejku lub płynu dwufazowego i uzbroić się w cierpliwość. Produkt jest bardzo trwały i należy go dobrze rozpuścić, bez pocierania oka. W moim przypadku nie było żadnego podrażnienia czy zaczerwienienia
Tusz od IsaDora bardzo pozytywnie mnie zaskoczył! Nie spodziewałam się, że tak bardzo polubię tusz w kolorze innym niż czarny!

Używacie kolorowych tuszy?

Post powstał w ramach współpracy z Pure Beauty

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger