Boska Nails- N⁰313 Sky BlancaLakiery hybrydowe w boxach od Pure Beauty zawsze mnie cieszą. W ostatnim kosmetycznym pudełku- Hello Winter znalazł się lakier hybrydowy, w pięknym kolorze pudrowego różu od Boska Nails- Sky Blanca N⁰313Boska Nails Sky Blanca N⁰313

Lakier hybrydowy od Boska Nails zamknięty jest w standardowym, okrągłym, czarnym opakowaniu. Pojemność to 6 ml a buteleczka wypełniona jest naprawdę po brzegi!
Pędzelek jest równo ścięty, sztywny i średniej długości. Jest wygodny w użyciu i można nim precyzyjnie domalować aż pod same skórki. Bardzo zaskoczyła mnie gęstość tego produktu bowiem lakier jest naprawdę gęsty. Gęstszy niż hybrydy innych firm które znam. Czy to wada? Zdecydowanie nie


Produkt rozprowadza się bardzo dobrze i można rozłożyć na paznokciu jego równomierną warstwę. Dzięki temu, że jest to produkt dość gęsty nie spływa i nie zalewa skórek. Jego wyjątkowa gęstość nie przeszkadza w tym, aby nałożyć cienką warstwę która bardzo łatwo utwardzi się przez 30 sekund w lampie. Dwie bardzo cienkie warstwy dają pełne krycie chociaż muszę przyznać że i jedna warstwa jest już dla mnie satysfakcjonująca. 
Prawda jest taka że kolor Sky Blanka jest idealnym pudrowo- nudziakowym różem. Kolor idealnie wpisuje się w moje gusta i chętnie go noszę- to róż o idealnym nasyceniu, ale nieco zgaszony. Pięknie wygląda zarówno na dłoniach jak i na stopach. Trwałość lakieru jest długa, bez poprawek spokojnie wytrzyma około dwa tygodnie aż do zmiany nowego manicure. U mnie nie odpryskuje i nie ściera się.

Kolor od Boska Nails Sky Blanka 313 naprawdę mnie zachwycił. Jest to idealny kolor do codziennego manicure hybrydowego. 

Sama nie mogę się zdecydować czy wolę go w wersji matowej czy błyszczącej. A wy w jakiej wersji go wolicie? 

Post powstał w ramach stałej współpracy z Pure BeautyBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger