URIAGE AGE ABSOLU ZAGĘSZCZAJĄCA SKÓRĘ MASKA NA NOC

 


Markę Uriage poznaję od niedawna, dzięki pudełkom które dostaję od Pure Beauty. Stopniowo się poznajemy i testujemy. W ostatnim pudełku Vibrant Charm, dostałam  URIAGE Age Absolu zagęszczająca skórę maska na noc. I bardzo mnie ten produkt zaciekawił! 


URIAGE AGE ABSOLU ZAGĘSZCZAJĄCA SKÓRĘ MASKA NA NOC
Ten produkt niesamowicie mnie zaciekawił! Jego regularne używanie skutkuje wzmożoną syntezą kolagenu, zwiększoną gęstością i jędrnością skóry. Działa przeciwstarzeniowo, nawilżająco i wypełniająco. Mi samej najbardziej zależy na zwiększeniu gęstości, nawilżeniu i po prostu poprawie wyglądu cery


Produkt nakładamy na oczyszczoną skórę i pozostawiamy na cała noc. Osobiście niesamowicie lubię takie całonocne maseczki! Zabieg stosujemy co 2-3 dni. 
Ważne, że producent deklaruje że jest to produkt przeznaczony do każdego rodzaju cery, w tym wrażliwej. Zgadzam się z tym stwierdzeniem, jednak cery które są skłonne do zapychania, powinny być wyczulone ponieważ jest to mocno treściwy i konkretny produkt


Konsystencja jest dość lekka i żelowa, ale niech Was to nie zwiedzie! Skład jest bogaty, treściwy i bardzo nawilżający! Mamy tutaj różnego rodzaju peptydy, nawilżacze i składniki wygłądzające, tworzące okluzję i ograniczające utratę wody z naskórka. 

Nakładanie jest komfortowe i przypomina zwykł krem. Produkt delikatnie się wchłania i nie pozostaje lepki czy nieprzyjemny- a to dla mnie bardzo ważne!
Rano skóra byłą bardzo przyjemnie nawilżona i wygładzona. Z każdym stosowaniem ten efekt się pogłębiał! Faktycznie miałam wrażenie "upięknienia". Mojej cery nie zapchał ten produkt, ale dbam też mocno o regularne złuszczanie (zachowanie równowagi pomiędzy nawilżaniem i złuszczaniem).

Co sądzicie? Kto z Was stosował? A może możecie polecić inne produkty od Uriage?

Produkt dostałam w boxie od Pure Beauty

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger