IsaDora Eyeshadow Stylo Long-Wear Wodoodporny cień do powiek w kredce- 43 Golden Glow

 W boxach od Pure Beauty zawsze z niecierpliwością wypatrują kosmetyków do makijażu. Całe szczęście ekipa nie zawodzi i ostatnim boxie znalazł się m.in. produkt od IsaDora
Produkty od były losowo rozdzielane, u mnie akurat pojawił się obłędy, złoty cień w kredce!

IsaDora Eyeshadow Stylo Long-WearWodoodporny cień do powiek w kredce- 43 Golden GlowProdukt ma klasyczne, czarne opakowanie, a sama kredka/cień- jest dość gruba. Fajnie da się nim pokryć powiekę, ale na precyzyjne kreski raczej nie ma co liczyć. Do tego proponuję użyć pędzelka i kreska będzie miodzio. 

Cień jest wykręcany, to kolejny plus bo nienawidzę temperować produktów do makijażu. 

Spójrzcie na ten kolor!
To piękne złoto, delikatnie opalizujące na różowe złoto. Tego różu niewiele widać, on się pojawia w mocnym słońcu, wtedy widać te delikatne drobinki. Złoto jest mieniące, trochę takie szampańskie, ale nie nieprzyjemnie żółte

No i najważniejsze! Trwałość!

Dawno nie miałam tak trwałego produktu do oczu! Jest wodoodporny i jak zastygnie to bardzo ciężko go usunąć. Swatcha nie mogłam domyć!

Z powieki ciężko go ruszyć, nie przenosi się, nie wędruje, nie roluje się pomimo że jest trochę tłustawy. Serio serio- kocham jego trwałość!
Ten cień od IsaDora to świetne urozmaicenie makijażu na co dzień. Na powiece robi robotę, da się nim zrobić kreskę (za pomocą pędzelka). 

Co o nim sądzicie? Kto z Was używał?

Maseczkę dostałam w boxie od Pure Beauty w ramach stałej współpracy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger