PIERRE RENE- POMADKA MATOWA ROYAL MAT LIPSTICK- 24 Hot Marsala- Pure Beauty Really Lovely

 


Walentynkowa edycja boxa Pure Beauty skrywała przepiękną pomadkę od  Pierre Rene w kolorze 24 Hot Marsala! Jeśli jesteście ze mną trochę dłużej, na pewno wiecie że ja miłością absolutną kocham produkty do ustMoje pudełko skrywało matową pomadkę od Pierre Rene w intensywnym, ciemnym kolorze. 24- Hot Marsala to ciemny brąz z bordowymi tonami. Kolor mocno przypadł mi do gustu, ponieważ ja po prostu lubię mocne kolory na ustach!


Pigmentacja jest świetna! Kolor można stopniować, co uważam za ogromny plus- możemy nadać delikatnego, ciemniejszego wyglądu ustom, lub wyrysować je na ciemne i intensywne!

Co ważne- pomadka jest dość kremowa i dobrze się nakłada dzięki czemu możemy swobodnie nałożyć bez użycia konturówki- serio serio, wyrysujemy sobie nią pięknie usta a to jest ogromna zaleta! Ja po prostu nigdy nie pamiętam o kupieniu kredki do ust i nie mam obecnie żadnej w swoich zbiorach


Uważam, że ten kolor jest bardzo elegancki


Opakowanie jest złote, lustrzane, zamykane na magnes- mówiąc wprost przepiękne, eleganckie, powiedziałabym, że luksusowe!

Pomadka nakłada się gładko, równomiernie i bez prześwitów. Jest dość kremowa i nie pozostawia uczucia wysuszonych ust. Nie podkreśla też suchych skórek. 

Dla mnie bardzo ważny jest komfort noszenia i trwałość. Jadłam, piłam i pomadka dobrze się trzymałą. Wymagała lekkich poprawek, natomiast ściera się równomiernie. Na spokojnie wytrzyma 4-5h bez poprawek!


Jestem zachwycona! Przede wszystkim kolorem, jego bordowymi tonami i tym, jak fajnie można stopniować intensywność pomadki. Co prawda kolor nie jest dzienny, ale na wyjścia sprawdza mi się świetnie!

A Wy co sądzicie o tej pomadce?


Produkt dostałam w ramach stałej współpracy z Pure Beauty

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger