Merry Christmas- Kalendarz adwentowy Pure Beauty 2022

 


W tym roku grudzień i oczekiwanie świąteczne upływa mi pod znakiem kosmetycznego kalendarza adwentowego z Pure Beauty który dostałam od marki. Kalendarze adwentowe zawsze przeglądam z ogromnymi wypiekami na twarzy i przyznam szczerze- zawsze patrzę na zawartość. 

Tak też było tym razem- gdy tylko została ujawniona zawartość weszłam na stronę, aby sprawdzać co w sobie kryje. Powiem Wam, że same wspaniałości!


Ogromne pudełko, przepiękne (jak na Pure Beauty przystało!) i solidne, wypełnione jest pięknymi woreczkami w których ukryte są kosmetyki. Mamy też katalog który kryje w sobie wszystkie opisy kosmetyków. 


Od 1 grudnia, codziennie na Instagramie wspólnie otwieramy jedno okienko, pokazuję produkt i opisuję go. Dodatkowo wszystko zapisuję w relacji, więc jeśli się spóźniliście to nic straconego! Możecie szybko to nadrobić! 


Kosmetyki są na prawdę imponujące! Na pewno pojawią się recenzje niektórych z nich, a po świętach pokażę zawarość całości. Jestem bardzo ciekawa jak Wam się to wszystko spodoba!


To jak? Widzimy się na Instagramie? 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pisząc komentarz zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych.

Copyright © 2014 Beauty Lover , Blogger